Shakes & Fidget - Destek & Topluluk Forumu  
Eski 08-05-2020, 16:03
Resat Resat kullanıcısı çevrimdışı
CoMa

Giriş tarihi: Jan 2011
Standart [Bilgi] Arena Müdür ve 10 Mantar

Merhaba,

Dün meydana gelen "arena müdür"ü süre problemi giderildi. Mevcut süresi dolmayan kullanıcıların süreleri dolduktan sonra rutine girecektir. Şuan hata tamamen giderilmiş ve sunucular güncellenmiştir.

Bu problem ötürü tüm kullanıcılarımıza 10 hediye edilmiştir.

Bilginize

Yararlı Bilgiler
Genel Çalışma Koşulları - Forum Kuralları - Kılavuzlar - Destek Sistemi

Bağlantılar
Playa Games - Shakes & Fidget - Soccer Star - Blood Moon - Krakout HD - Tiny Island
Eski 11-05-2020, 15:29
Necronomicon Necronomicon kullanıcısı çevrimdışı
Mantar Arayıcısı

Giriş tarihi: Jan 2019

Tek problem süreler olsa keşke. CoMa nın adam kayırmaları, sırf arkadaşı istiyor diye oyuncuları banlaması ve engeller koyması. Oyunun direk kullanıcı şartlarındaki kuralları deşmesine rağmen arkadaşına hiçbir yaptırımda bulunmaması hatta destek mesajlarında kurallara aykırı kurallardan bahsedip arkadaşının hareketlerini legalleştirme çabaları ve sümenaltı ettiği ticketlar vs de düzeltilmeli bence resat bey ne dersiniz.
Eski 12-05-2020, 16:28
CoMa

Alıntı:
Necronomicon kullanıcısından alıntı Mesajı göster
Tek problem süreler olsa keşke. CoMa nın adam kayırmaları, sırf arkadaşı istiyor diye oyuncuları banlaması ve engeller koyması. Oyunun direk kullanıcı şartlarındaki kuralları deşmesine rağmen arkadaşına hiçbir yaptırımda bulunmaması hatta destek mesajlarında kurallara aykırı kurallardan bahsedip arkadaşının hareketlerini legalleştirme çabaları ve sümenaltı ettiği ticketlar vs de düzeltilmeli bence resat bey ne dersiniz.
Coma dediğiniz kişi ben oluyorum ve soruyorum, nedir bu ithamların dayanağı? Bunu farklı bir konu olarak Genel Tartışmalara açabilirsiniz, dilediğinizi de yazabilirsiniz. Ayrıca size ticket üzerinden asıl şikayet edebileceğiniz asıl noktayı da gösterdim. İyi oyunlar.

Yararlı Bilgiler

Bağlantılar
Playa Games - Shakes & Fidget - Soccer Star - Blood Moon - Krakout HD - Tiny Island
Eski 13-05-2020, 14:39
Necronomicon Necronomicon kullanıcısı çevrimdışı
Mantar Arayıcısı

Giriş tarihi: Jan 2019

https://hizliresim.com/T6yaiG
Mesaj silip cevapsız kaldı diye göstermek güzel taktikmiş Coma bey. Tebrik ederim. Hakkınızda söylenenler az bileymiş. Olduğunuz makamı sonuna kadar hakediyorsunuz. Sorunlarımıza bu denli çözüm odaklı yaklaştığınız için teşekkürü borç bilirim. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Eski 13-05-2020, 21:50
CoMa

Alıntı:
Necronomicon kullanıcısından alıntı Mesajı göster
https://hizliresim.com/T6yaiG
Mesaj silip cevapsız kaldı diye göstermek güzel taktikmiş Coma bey. Tebrik ederim. Hakkınızda söylenenler az bileymiş. Olduğunuz makamı sonuna kadar hakediyorsunuz. Sorunlarımıza bu denli çözüm odaklı yaklaştığınız için teşekkürü borç bilirim. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Tekrar ediyorum.
Dilediğiniz konuyu "Genel Tartışmalar" bölümüne açabilirsiniz.
Siz bu şekilde kurallara aykırı çığırtkanlık yaparsanız ceza almanız çok normaldir, sizde ceza almayı hak etme durumuna geliyorsunuz. Duyurular bölümü bu tür tartışmaların yeri değildir.
Oyun içerisindeki çekişme ve mücadelenizi oyun yönetimine hiç bir şekilde yansıtamazsınız, buna ben müsaade edemem. Kurallar herkes içindir ve uygulanır, kimse için ayrım yapılmaz. Şeffaf bir yönetim benimseniyor, şeffaf olduğu için forumdaki modlar ın isimleri gizli değil, diledikleri isim ve genellikle oyun isimleridir. Buradaki yetkileri de her zaman kontrol edilir, yine kurallar geçerlidir. Denetim sistemi en alttan başlar, yukarıya kadar gider. Bu yüzden kafanızdaki hayali suçlamalardan ve senaryolardan vazgeçin.

Yararlı Bilgiler

Bağlantılar
Seçenekler
Stil